Naylon Poşet üreticisi :istanbul,Adana,Konya,Antalya,Kayseri.

 

MERİDYEN Ambalaj Sanayi:

TELEFON : 0541 826 87 56

DETAYLI BİLGİ İÇİN   ANASAYFA YI  TIKLAYINIZ

Email: info@posetimalat.com

 

Naylon poşet üretim süreci nasıl işliyor diyorsanız

İŞTE POŞETİNİZİN DOĞUŞU

Ne istediğinizi biliyor musunuz yardımcı olalım

Baskı öncesi ilk aşamadır. Günümüzde grafik tasarım ürün tanıtma stratejisinde son derece önemli bir yer tutmaktadır.  Ürününüzü, mağazanızı tüketicinin dikkatini çeken tasarımları oluşturmak suretiyle ve müşteri talepleri doğrultusunda gerekli desteği sağlamak için tasarım ekibimiz kendini yetiştirmiş işinde uzman tasarımcılarla her daim emrinizdedir.Tasarım  alternatifleri sunulduktan sonra sizin onayladığınız tasarım poşetinizin üzerine basılmak üzere klişesi hazırlanır. Bu hazırlık safhası 2 gün sürer.

1.kaite HDPE- LDPE – MDPE hammadde ısı ile eritilip, şekil verilir. Bu işleme extruzyon, bu işlemi yapan makineye da extruder denilmektedir. Daha sonra, çıkan film soğutulur, dinlendirilir ve istenilen nitelikte malzeme elde edilir. Firmamızdaki extruder makinesinde müşterilerimizin istekleri doğrultusunda 50 mikron ile 300 mikron arasında HDPE- LDPE – MDPE film çekilebilmektedir. Bu aşama makinenin durumuna göre 3-4 gün sürmektedir. Flexo baskı teknolojisi anilox seramik merdanelerin tramlarının bir boya haznesinden aldıkları boyaların fazlasının doktor blade ismi verilen bıçaklarla sıyrıldıktan sonra grafikhanede hazırlanmış klişe çıkıntılarına boyayı transfer etmesi , klişe merdanesininde aldığı bu boyayı filme transfer etmesiyle gerçekleşir. Flexo baskı teknolojisi ile kağıt OPP polyester veya CPP'ye göre daha esnek sünebilen malzeme olan PE filmlerine baskı yapmak mümkündür . bu aşama ise 2 gün içerisinde sizin ürünlerinizin basılmasını sağlar.

Kesme dilme ve torba yapım prosesleri üretmiş olduğumuz bobinlere, baskılı ve laminasyonlu ürünlere müşteri istekleri doğrultusunda son halinin verildiği aşamadır. En son şekli verilip paketlendi ürünleriniz Bu aşama 2 gün sürer.

İşte plastik hammaddenin sizin için çıkacağı son yolculuktan önceki son durağından sevkiyat bölümü burada ürünleriniz sevkiyata hazır hale getirildi. Sizinle buluşmaya hazırlar.

 

 

 

Toptan Poşet

,Plastik Poşet imalatı,

Baskılı Plastik Poşet İmalatı,

Poşet imalatçıları,

Poşet Üretimi,

Poşet fiyatları

karton kutu imalatı imalatçıları,

opp poşet,

Toptan poşet

,Naylon Poşet üreticisi

, Kumaş Poşet

Baskılı poşet imalat,

Poşet imalatçıları

toptan poşet

Adana,Konya,istanbul,Kayseri,Antalya, İzmir